Kostka bazaltowa Strzegom – cięta lub łupana

Praktycznie niezniszczalna kostka bazaltowa w wersji surowo-łupanej lub ciętej. Wersja łupana dostępna jest w rozmiarach: 4/6cm, 7/9cm, 8/11cm, 15/17cm. Kostka cięta jest produkowana w rozmiarach: 10x10x10cm, 10x10x8cm, 10x10x5cm.

Kategoria:

Bazalt jest kamieniem naturalnym o drobnoziarnistej strukturze i pochodzi ze skały wulkanicznej, magmowej. Jest to surowiec bardzo uniwersalny, który ma bardzo szerokie możliwości zastosowania. Pięknie wygląda w otoczeniu zarówno zabytkowych, jak i nowoczesnych budowli, służy do budowy ścieżek i alejek ogrodowych, wykorzystuje się go do budowy dróg, krawężników, podjazdów, posadzek tarasów czy podjazdu przed domem. Kamień z bazaltu cieszy się coraz większym zainteresowaniem i uznaniem ze względu na swoje wysokie walory użytkowe i dekoracyjne.

Nasz sklep SKB Strefa Kamienia posiada w swoim asortymencie wysokiej jakości produkt, a jest nim kostka bazaltowa Strzegom. Dostępne mamy produkty w wersji surowej-łupanej lub ciętej. Bazalt łupany dostępny jest w rozmiarach: 4/6cm, 7/9cm, 8/11cm, 15/17cm. Posiada efektowny ciemny kolor o niejednolitej strukturze, co przydaje mu atrakcyjności i oryginalnego charakteru. Kostka bazaltowa Strzegom łupana świetnie się sprawdzi jako nawierzchnia w parkach, ścieżki i alejki ogrodowe, drogi, podjazdy, parkingi czy efektowna dekoracja roślin zielonych.

Kostka bazaltowa Strzegom cięta to doskonała propozycja do budowy nawierzchni wokół zabytkowych i nowoczesnych budynków. Jest szeroko wykorzystywana w budownictwie drogowym do aranżacji placów, dróg, parkingów, chodników i alejek. Dostępna jest w rozmiarach: 10x10x10cm, 10x10x8cm, 10x10x5cm. Dzięki pięknej, równej linii cięcia wersja ta przydaje elegancji i nowoczesnego charakteru każdej zabudowie zarówno w przestrzeni miejskiej, jak i architekturze przydomowej.

Oferowane rozwiązania to znakomita propozycja na nietuzinkową aranżację różnego rodzaju miejsc na zewnątrz budynków. Bazalt jest materiałem bardzo wartościowym, ponieważ jest odporny na niekorzystne czynniki atmosferyczne, takie jak ujemne temperatury czy promieniowanie UV, a także na działanie kwasów i korozję. Ponadto cechuje się odpornością na uszkodzenia mechaniczne i ma właściwości antypoślizgowe.

Prezentowane produkty są bardzo trwałe i wytrzymałe, co gwarantuje im długotrwałe użytkowanie. Kamienie bazaltowe mają także wysokie walory dekoracyjne. Bogactwo odcieni w kolorze szarym i popielatym stwarza bardzo ciekawe możliwości aranżacyjne.

});