Płyta tarasowa La Linia

Płyty tarasowe La Linia, wykonane w technologii płukanej, o chropowatej powierzchni z dodatkiem szlachetnych kruszyw, są propozycją dla szukających eleganckiego rozwiązania, które przetrwa próbę czasu i wpasuje się doskonale w nowoczesnym design domu i harmonijny styl ogrodu. Prostota i stonowane barwy w połączeniu z dużymi formatem płyt dają wysmakowany efekt. La Linia idealnie współgra z innymi kostkami brukowymi o nowoczesnym i klasycznym designie, a także naturalnymi kamieniami. Dzięki czemu aranżacje są spójne i unikatowe, zależnie od projektu oraz stylu posesji i domu. La Linia umożliwia dopasowanie się do gustu właściciela, nie stanowiąc krzykliwego dodatku, ale gustowny element aranżacji.

Kategoria:

Opis

Wykonana w technologii płukanej, płyta ma chropowatą powierzchnię oraz wysoką wytrzymałość i właściwości antypoślizgowe. To szczególnie ważne dla zastosowania elementów tej linii na tarasach, ścieżkach, po których poruszają się goście i domownicy, a także w otoczeniu basenu, gdzie łatwo o poślizgnięcie się na rozpryskanej wodzie. Budulec tarasów i ścieżkę ogrodowych oraz otoczenia basenu to podstawie zastosowanie płyt tarasowych La Linia. Dzięki wytwornemu wyglądowi z dodatkiem szlachetnych kruszyw oraz uniwersalnemu, średniemu formatowi, te płyty mogą także stanowić kanwę lub dodatkowe elementy konstrukcji dekoracyjnej przed domem i w ogrodzie.

Płyty tarasowe dostępne są w jednym formacie: 40x40x3,8 cm. To duże rozmiary, uznane za uniwersalne oraz nowoczesne. Współczesne projekty otoczenia domów o innowacyjny, designie, np. z elementami szklanymi, geometryczną bryłą czy jednym poziomem, zakładają aranżacje znacznej powierzchni na taras, z użyciem prostych i dużych płyt o powierzchni gładkiej lub chropowatej, w odcieniach klasycznych, stonowanych. La Linia odpowiada na te potrzeby, oferując powierzchnię płukaną o szlachetnym wyglądzie, podbitym dodatkiem bazaltu lub granitu.

Do wyboru są dwa odcienie z różnymi kruszywami szlachetnymi: ciemniejsza carbona luna, na której nie będzie widać zabrudzeń, nada aranżacji wysmakowanego wyglądu z lekką nutką ekstrawagancji, oraz jasna carbona luna, która nie będzie wyróżniać się z otoczenia, ale harmonijnie się do niego wpasuje, nie zaburzając ładu klasycznej posesji o perfekcyjnym wyglądzie.

Od tarasu przez ścieżki po otoczenie basenu czy dekoracyjne elementy patio – wielkoformatowe, chropowate, stonowane, klasycznie piękne i wysublimowane płyty tarasowe La Linia zadowolą nawet najbardziej wymagających właścicieli posesji, szukających połączenia ponadczasowego stylu z wytrzymałością i praktycznym zastosowaniem.

});