Płyta brukowa Umbriano

Unikalna technologia Colorfusion wykorzystana przy produkcji płyt brukowych Umbriano zapewnia ich oryginalne zabarwienie, które sprawdzi się w niebanalnych aranżacjach przestrzeni na nowoczesnych posesjach. Jednocześnie Umbriano dalekie jest od krzykliwego blichtru – płyty mają dystyngowany wygląd, nie przytłaczają otoczenia, a wpasowują się w architekturę przestrzeni wokół domu i w ogrodzie, dodając jej nutki oryginalności. Duży format zapewnia wygodę w układaniu oraz jest typowy dla współczesnych trendów aranżacji przestrzeni wokół posesji.

Dostępne kolory: Stalowografitowy, Brązowobeżowy, Grafitowobiały

Umbriano sprzedawany jest w kombiformie, czyli dostępne formaty kamienia są ułożone na jednej warstwie palety. Występuje format 25×25 cm w czterech sztukach oraz 37,5×25 cm w 8 sztukach o grubości 6 cm w jednej kombiformie. Druga dostępna wersja to płyty mające grubość 8 cm i formaty 25×25 cm, 37,5×25 cm oraz 50×25 cm – każdy dostępny w liczbie 4 sztuk w jednej warstwie palety. Płyty z dystansami zapewniają łatwiejsze układanie.

Umbriano występuje w 3 kolorach: tradycyjnym grafitowo-białym, wyrazistym stalowo-grafitowym oraz nietypowym brązowo-beżowym. Ubarwienie nie jest jednolite, ma różne cienie na płytach, dzięki czemu ułożona z ich udziałem powierzchnia sprawia wrażenie dynamicznej, a aranżacja wykazuje się wysoką nieszablonowością. Dzięki temu długo się nie znudzi.

});