Ogrodzenie Lordio

Duży format kamieni o gładkiej powierzchni, uniwersalna kolorystyka pasująca do niemal każdej przestrzeni, pozorna fuga i minimalistyczna faza – to wszystko cechy systemu ogrodzeniowego Lordio stanowiące o jego nowoczesności, elegancji i harmonii z trendami aranżacji przestrzeni. Powierzchnia elementów ogrodzenia ma dodatek piasków kwarcowych lub bazaltowych o najwyższej jakości, co przekłada się na szlachetny wygląd ogrodzenia. Ten system ogrodzenia doskonale wpasuje się w posesje z nowoczesnym domem i ogrodem, tworząc harmonijną, modną całość o ponadczasowym wyglądzie.

Kategoria:

System ogrodzeniowy Lordio jest odporny na działanie soli i mrozu. Duży format kamieni ułatwia i przyspiesza budowę. Elementy są solidne, dzięki czemu ogrodzenie sprawia wrażenie wytrzymałego i trudno dostępnego, a ponadto przetrwa lata w dobrym stanie. Nasze formaty pozwalają na stworzenie oryginalnego projektu i poszerzenie możliwości zastosowania.

Podstawowym przeznaczeniem systemu ogrodzeniowego Lordio jest budowa ogrodzenia posesji oraz działek, zarówno w systemie z płotem pomiędzy filarami, jak i jako jednolity, niezdobyty mur. Można z niego tworzyć dekoracyjne kwietniki oraz klomby w ogrodzie. Elementy systemu Lordio pasują do innych składowych małej architektury ogrodowej, jak stopnie, obrzeża, gazony, a także elementy ogrodowe, czyli kostki brukowe i kruszywa, dzięki uniwersalnej, szykownej powierzchni, stonowanej kolorystyce i różnorodnych formatach. Można z pomocą tego systemu oraz innych komplementarnych produktów stworzyć całościowy projekt otoczenia i ogrodzenia posesji oraz dekoracji ogrodu, który będzie spójny wewnętrznie i harmonijny z nowoczesnym domem (przykładowo z licznymi elementami szklanymi).

Dostępne są formaty: kamień na mur 60×20 cm o wysokości 16 cm (można uzyskać połowę tego po przecięciu kamienia we wskazanym miejscu), kamień na filar o wymiarach 60x40x16 cm, dach na mur 60x20x5 cm i dach na filar mający 60x40x5 cm. To wszystko niezbędne elementy do zbudowania muru z filarami czy samego muru, pozwalające na kreatywne podejście do projektowania ogrodzenia.

System ogrodzeniowy Lordio występuje w 4, stonowanych, utrzymanych w odcieniach szarości kolorach. Te są najczęściej wybierane przez projektantów nowoczesnych ogrodzeń, gdyż zimne szarości doskonale pasują do szkła, nowoczesnych fasad, ogrodów w minimalistycznym stylu. Kolor teneri jest najciemniejszy i to propozycja dla tych, którzy lubią bardziej wyraziste odcienie, ale wciąż klasyczne i szykowne. Silexo to jasny szary, który nie będzie wyróżniał się z otoczenia, ale doda mu subtelnego wdzięku. Acero to typowy szary z wysmakowanym dodatkiem bazaltowych kruszców.

Lordio sprawdzi się jako wytrzymałe, dystyngowane ogrodzenie i element dekoracyjny ogrodów na posesjach z nowoczesnymi zabudowaniami.

});