Palisada Riva

Palisada Riva obejmuje zestaw praktycznych elementów o wdzięcznej estetyce, przeznaczonych do prac wykończeniowych w ogrodzie – koło nawierzchni lub połaci zieleni, kwietników, klombów. Wyróżnia się trapezowym kształtem, optymalnym do jej głównego przeznaczenia i dającym dużą elastyczność w kwestii tworzenia różnych geometrycznych linii – prostokątnych, owalnych lub też falowanych. Oferowana jest w uniwersalnych kolorach bliskich naturze, dzięki czemu wpasowuje się harmonijnie w ogrody oraz aranżacje z udziałem płyt i kostek brukowych w różnych odcieniach i stylach.

Palisada Riva to produkty bez fazy. Elementy są odporne na działanie soli i mrozu, dzięki czemu wytrzymają długie lata w niezmiennym stanie, nawet przy surowych zimach. Palisada ma boczne dystanse, które ułatwiają jej wygodne i szybkie układanie. Trapezowe, proste, minimalistyczne kształty dają możliwość kształtowania obrzeży o różnym wyglądzie i kształcie.

Powierzchnia kamieni jest chropowata, dzięki dodatkowi starannie wyselekcjonowanych piasków granitowych oraz kwarcowych. Dodaje to produktowi szlachetności i oryginalności.

Palisadę Riva można stosować jako wykończenie rabat i kwietników, a także budulec obrzeży nawierzchni takich jak podjazdy, parkingi, ścieżki, alejki, dziedzińce. Z racji ciekawego kształtu, strukturalnej powierzchni i uniwersalnych kolorów sprawdzi się także jako element dekoracyjny na schodach czy tarasach – można z pomocą kilku dostępnych formatów stworzyć intrygujące wzory.

Palisada Riva oferowana jest w kombiformie, co oznacza, że na jednej palecie są wszystkie formaty kamieni, a zatem kamień prosty K1 o wymiarze 9×11 x 35 cm, kamień trapezowy wewnętrzny K2 o wielkości 9x11x35 cm oraz kamień trapezowy zewnętrzny K3 o rozmiarach 9x11x35 cm.

Palisada Riva jest dostępna w wyjątkowych kolorach, których cechą wspólną jest bliskość odcieniom występującym naturalnie w przyrodzie, np. w postaci gliny, gleby, kasztanów, jesiennych liści, rdzy, drzew. Jasny i ciepły beżowy melanż; ciemniejszy i wyrazisty, ale także ciepły, kasztanowy melanż; bardzo ciemny, wyrazisty, wpadający lekko w niebieski grafitowy.

Bogactwo i różnorodność kolorów zwiększają jeszcze bardziej potencjał wykorzystania elementów palisady Riva do różnych aranżacji przestrzeni ogrodowej. Barwy świetnie komponują się z nawierzchniami oraz otaczającą ogród zielenią. Palisada Riva to rozwiązanie praktyczne i estetyczne, polecane dla szukających sprawdzonych elementów wykończeniowych i dekoracyjnych o dużej elastyczności zastosowania, prostych kształtach zapewniających możliwość tworzenia różnego kształtu linii i urzekających barwach bliskich natury.

});