Gazon kwadratowy Adelo 50x50x28 cm

Gazon Adelo o geometrycznych, minimalistycznych kształtach delikatnie urozmaici przestrzeń ogrodową, spełniając zarówno funkcjonalną rolę uzupełniającą aranżacje czy budującą kwietniki, jak i stanowiąc element dekoracyjny w nowoczesnym stylu. Gładka struktura dopełnia eleganckiego, prostego wyglądu gazonu, a różnorodność palety kolorystycznej czyni Adelo doskonałym wyborem do różnego rodzaju projektów, zarówno utrzymanych w ciepłej, jak i zimnej barwie.

Dostępny w kolorach: Acero, Bruni, Teneri, Silexo

Gazony zostały wykonane w technologii naturalnego betonu. Gładka powierzchnia ma subtelny dodatek piasków kwarcowych wysokiej jakości, starannie wyselekcjonowanych. Format jest dość spory, typowy dla aranżacji podążających za nowoczesnymi trendami. Warto wspomnieć, że gazony wykazują odporność na mróz, dzięki czemu na długie lata mogą zostać ozdobą ogrodów, działek, posesji, nie poddając się upływowi czasu i działaniu czynników atmosferycznych.

Gazony pozwalają wykonać kwietniki w różnych kształtach geometrycznych w ogrodzie, na posesji wokół domu czy rezydencji. Służą też jako podstawy do stworzenia kompozycji wokół kilku drzew lub jednego drzewa, fontann albo innych elementów dekoracyjnych. To element uzupełniający architekturę ogrodową. Poza służeniem jako ozdoba czy wykończenie kwietników i rabat, mają też funkcję praktyczną, pozwalającą zachować porządek w ogrodzie, wytyczyć granice roślin, ograniczyć rozprzestrzenianie się chwastów. Gazony służą zatem utrzymaniu porządku na posesji, jednocześnie ozdabiając ją, dodając delikatnego, atrakcyjnego uroku. Gazony Adelo tym bardziej sprawdzą się w tej roli, bo wykazują się gładką powierzchnią, minimalistycznym stylem i uniwersalnymi kolorami.

Gazon występuje w jednym formacie: 50x50x28 cm. To standardowy wymiar pozwalający okiełznać kwietniki i rabaty, przy tym nie przysłaniając ich urody.

Dostępne kolory to różne odcienie szarości, z elementami ciemniejszego piasku silexo, ciemnoszary acero z fragmentami czarnego piasku, bardzo ciemny oraz strukturalny teneri. Silexo, acero czy teneri są utrzymane w zimnych odcieniach kolory. Taki wybór kolorów, od jasnych przez bardzo ciemne, od zimnych po ciepłe, pozwala znaleźć odcień idealnie pasujący do różnych stylów aranżacji czy to nowoczesnych, rustykalnych, czy klasycznych.

Gazon Adelo sprawdzi się w aranżacji małej architektury ogrodowej, która ma za zadanie okiełznać roślinność w ogrodzie oraz dodać posesji stylowej elegancji w minimalistycznym charakterze. To rozwiązanie dla osób ceniących sobie nowoczesne trendy, ład i porządek w ogrodzie oraz produkty łączące wysoką funkcjonalność ze świetną estetyką.

});