Kratownica parkingowa geokrata Dakota 50x50x4 cm

14,00  zł/ szt.

Mocne i wytrzymałe kratownice parkingowe, przeznaczone do ruchu kołowego. Wykonane z recyklingu PP (polipropylenu). Geokrata w niskiej cenie.

Kratownica parkingowa marki Dakota to nawierzchnia wzmacniająca podłoże, zaprojektowana w celu poprawy naturalnego odprowadzania wody, a jednocześnie zapobiegania erozji gruntu. Stanowi doskonałą alternatywę dla kostki brukowej, płyt chodnikowych, ażurowych płyt chodnikowych i różnego rodzaju nawierzchni betonowych. Innowacyjny system łączenia paneli pozwala na łączenie paneli i tworzenie ciągłej powierzchni, która po wypełnieniu kruszywem lub trawą staje się całkowicie niewidoczna, zachowując naturalny charakter terenu.

Każda kratka posiada z boku system zatrzaskowy, który umożliwia połączenie paneli i utworzenie ciągłej powierzchni, która po wypełnieniu kruszywem, żwirem lub trawą staje się całkowicie niewidoczna.

System blokowania jest mocny, aby zagwarantować doskonałe połączenie i stabilność na całej powierzchni. W przypadku odkręcenia niektórych siatek potrzebne będą narzędzia pełniące rolę dźwigni, np. zwykły śrubokręt płaski. Proces jest bardzo prosty:

1 )Włóż śrubokręt w system blokujący pomiędzy panelami,
2) Po całkowitym włożeniu pomiędzy zacisk i stałe gniazdo,
3) Naciśnij, aby „otworzyć” zacisk i odłączyć go, aby podnieść kratkę i ją wyjąć.

});