Płytka gresowa 20mm Quartz Stone Beige 60x60x2 cm

190,00  /m2

Beżowa, solidna płytka tarasowa o grubości 20mm, odporna na wszelkie warunki pogodowe. Marka Porcelaingres.

Gres to materiał bardzo trwały, który swoją wytrzymałość zawdzięcza specjalnej technologii produkcji. Prasowany pod wysokim ciśnieniem i wypalany w bardzo wysokiej temperaturze staje się twardy niemal jak granit. To sprawia, że cieszy się niesłabnącą popularnością pośród architektów, projektantów wnętrz i budowlańców. Każdy, kto zaaranżował przestrzeń z użyciem tego budulca, może liczyć nie tylko na efektowną aranżację, ale przede wszystkim na długotrwałe użytkowanie. Dlatego inwestycja w tego rodzaju materiał zawsze się opłaci.

Płytka gresowa 20mm Quartz Stone Beige 60x60x2 cm to atrakcyjny produkt z naszej oferty, dedykowany wszystkim klientom, chcącym mieć niebanalną i trwałą aranżację. Produkt charakteryzuje się oryginalnym, pięknym wzornictwem w beżowym kolorze. Taka barwa pasuje do każdego rodzaju aranżacji, zarówno surowego stylu industrialnego, jak i skandynawskiego czy rustykalnego. Ekskluzywny wygląd produktu daje bardzo szerokie możliwości aranżacyjne.

Nasza firma SKB Strefa Kamienia może zapewnić o najwyżej jakości prezentowanego produktu. Jest on bardzo trwałym i wytrzymałym materiałem. Dzięki grubości 20 mm jest bardzo solidny i odporny na uszkodzenia mechaniczne, takie jak ścieranie, zarysowania czy pęknięcia. To produkt odporny także na zmienne warunki pogodowe, takie jak ujemne temperatury czy deszcz oraz działanie substancji chemicznych. Ponadto cechuje się niską nasiąkliwością, co sprawia, że nie chłonie wody. Jego dużą zaletą jest łatwość do utrzymania w czystości i brak podatności na zabrudzenia oraz brak wykwitów na powierzchni, co sprawia, że nie wymaga impregnacji.

Płytka gresowa 20mm Quartz Stone Beige 60x60x2 cm, niemieckiej marki Porcelaingres to ekonomiczne, estetyczne i praktyczne rozwiązanie, które daje wiele możliwości aranżacyjnych. Doskonale się nadaje na podłogi na tarasie i balkonie oraz jako budulec na ścieżki i alejki ogrodowe, ponieważ doskonale współgra z roślinami. Można go także użyć do budowy schodów lub do tworzenia nawierzchni w miejscu na grilla czy do altany ogrodowej. Bez względu na rodzaj aranżacji wszędzie sprawdzi się znakomicie.

Doskonałe parametry techniczne i wysokie walory wizualne to ogromne zalety prezentowanego produktu.

});