Płytka gresowa 20mm EV Black Slate 90x45x2 cm

150,00  /m2

Płytka tarasowa wykonana z wytrzymałego gresu z imitacją kamienia naturalnego, a dokładnie łupka ozdobnego. Produkt dostępny wyłącznie u nas. Gres o grubości 2cm jest odporny na drobne uszkodzenia mechaniczne, jest mrozoodporny. Do zastosowania również w ogrodzie jako np. ścieżka na trawie lub piasku.

Budowa tarasu czy komponowanie ogrodu wymaga nie tylko odpowiednich umiejętności, takich jak wyobraźnia przestrzenna i zmysł estetyczny, ale także posiadania odpowiednich materiałów do aranżacji. Do jednym z najważniejszych należą gresy, ponieważ to materiały, cechujące się bardzo wieloma walorami użytkowymi i estetycznymi. Wykorzystanie tego budulca to nietuzinkowy sposób na budowę oryginalnego tarasu, ale nie tylko. Dzięki takim materiałom można tworzyć piękne ścieżki ogrodowe, budować schody i wykonywać inne elementy architektury ogrodowej i miejskiej.

Nasza firma SKB Strefa Kamienia przygotowała dla swoich klientów bardzo atrakcyjną ofertę produktów z gresu, które cechują się oryginalnym designem i wysokim stopniem funkcjonalności. Pośród wielu wysokiej jakości wzorów gresów tarasowych znajduje się płytka gresowa 20mm EV Black Slate 90x45x2 cm. Prezentowany produkt posiada bardzo interesujący wygląd o niejednolitej fakturze i ziarnistości. Imitacja kamienia naturalnego, a dokładnie łupka ozdobnego w uniwersalnym, szarym kolorze to propozycja zarówno do tradycyjnej architektury, jak i bardziej nowoczesnych aranżacji.

Oferowane rozwiązanie świetnie się sprawdzi jako budulec na posadzki tarasów i balkonów, budowę efektownych ścieżek na trawie czy piasku w ogrodzie, a także jako element konstrukcyjny schodów. Materiał ten znakomicie nadaje się do wykorzystania na zewnątrz budynków, ponieważ posiada właściwości mrozoodporne, jest odporny na działanie substancji chemicznych i niekorzystne czynniki mechaniczne, takie jak ścieranie, zabrudzenia czy pęknięcia. To budulec bardzo wytrzymały, który posłuży na długie lata.

Płytka gresowa 20mm EV Black Slate 90x45x2 cm to produkt doskonałej jakości, który jest bardzo funkcjonalny i łatwy do utrzymania w czystości. Dzięki doskonałym parametrom technicznym idealnie się nadaje do zastosowań zewnętrznych. Wykorzystanie tego rodzaju budulca stwarza nieograniczone możliwości aranżacyjne. Wysokie walory dekoracyjne i funkcjonalność stanowią połączenie idealne, które świetnie się sprawdzi na każdym tarasie i w ogrodzie. Przestrzeń użytkowa zdecydowanie zyska na atrakcyjności.

Prezentowany produkt jest dostępny wyłącznie w naszej ofercie.

});