Kostka brukowa La Linia i La Linia Largo

Szykowne i estetyczne płyty brukowe oraz kostki brukowe La Linia doskonale wkomponują się w posesję cechującą się ponadczasową elegancją oraz utrzymany w doskonałym stanie i harmonii ogród. Dzięki prostym kształtom oraz sprawiającej wrażenie szlachetnej, płukanej powierzchni, z dodatkiem wysokogatunkowego granitu czy bazaltu, płyty La Linia zadowolą nawet najbardziej wymagających właścicieli posesji szukających rozwiązania, które będzie stylowym uzupełnieniem otoczenia domu.

Dostępne kolory: Jasny Granit, Szary Granit, Antracytowy Bazalt

Płyty i kostki brukowe La Linia doskonale współgrają z innymi rodzajami kostek, a także z naturalnymi kamieniami, dzięki czemu posesje o rustykalnym i romantycznym charakterze, z ogrodem pełnym naturalnych kamieni czy palisad, zyskają harmonijne dopełnienie w postaci powierzchni tarasu i podjazdu. La Linia to klasyka i prostota, zatem również nowoczesne aranżacje mogą wykorzystać te płytki i kostki w stonowanej kolorystyce i gustownej powierzchni. Efekt chropowatości został uzyskany technologią płukaną.

Płytki oraz kostki mają właściwości antypoślizgowe, są wytrzymałe i mają nośność właściwą dla ruchu kołowego. Dlatego zastosowanie elementów La Linia jest tak szerokie – od podjazdów, dziedzińców przed domem czy garażem, przez ścieżki, aleje w ogrodzie po tarasy przy domu. Nie tylko prywatne przestrzenie zyskają szykowny sznyt dzięki La Linii – można kostką brukową czy płytami wykładać publicznie dostępne chodniki place, pasaże.

W palecie kostki brukowej oraz płyty brukowych na jednej warstwie znajdują się wszystkie dostępne formaty, co pozwala na stworzenie praktycznych i nietuzinkowych aranżacji z użyciem kilku wielkości kamieni. Grubość wszystkich kamieni wynosi 8 cm. Średni format to kostka brukowa La Linia z wymiarami 20×20 cm oraz 30×20 cm. Na palecie jest 5 sztuk mniejszego formatu i 15 sztuk większego. Z kolei La Linia Largo to format duży, płyta brukowa o wymiarach 40×40 cm lub 60×40 cm – po 3 sztuki każdego formatu są dostępne w jednej warstwie palety.

Kolorystycznie La Linia stawia na klasykę i ponadczasowość. Dostępne są 3 odcienie granitu – jasny, szary oraz antracytowy. Jasny granit to propozycja, która rozświetli każdą przestrzeń i zwiększy wrażenie jej powierzchni. Szary granit to standard w kolorze, który nie będzie rzucał się w oczy i wkomponuje się w każde otoczenie. Bardziej wyrazisty antracytowy granit to opcja dla szukających klasycznych rozwiązań, ale z nutką ekspresji.

Różne odcienie oraz formaty płyt i kostek La Linia pozwalają wykorzystać te elementy do budowy odrębnych kompozycji i stworzenia oryginalnych aranżacji na ścieżki, podjazdy czy tarasy. Dystanse między płytami ułatwiają układanie, zatem jest to nie tylko elegancki, ale i praktyczny model bruku. Jeden doskonały wybór może wypełnić całą przestrzeń otoczenia twojego domu czy biura, zapewniając wysmakowane aranżacje, które przetrwają próbę czasu.

});