Kostka brukowa Bellano Antico

Bellano Antico jest kostką brukową o obijanej fakturze, imitującej antyczne nawierzchnie. Dzięki temu wprowadza do aranżacji majestatyczny charakter, urzekający styl przywołujący na myśl dawne czasy. Posesje z Bellano Antico zyskują wytworny szyk, nie tracąc przy tym swojej prawdziwej natury, niezależnie, czy jest to nieruchomość utrzymana w rustykalnym, staromodnym czy klasycznym stylu.

Dostępna w formacie: kwadrat, prostokąt.

Dostępna w kolorach: Wulkaniczny Szary, Kwarcytowy Szary, Grafit.

Kostka brukowa Bellano Antico ma obijaną, stylizowaną na starą fakturę, nieregularne, łamane krawędzie oraz subtelne nierówności mające nadać wrażenia nadgryzienia zębem czasu, ale nie wyglądać na zniszczenia. Postarzana technologia pozwoliła zyskać niesamowicie ciekawy wygląd kostek, które mogą być użyte do wykreowania jedynych w swoim rodzajów wzorów nawierzchni przy posesji. Kostka nie ma fazy, ale cechuje się hydrofobizacją. Wykazuje nośność dla ruchu kołowego oraz pieszego.

Bellano Antico znajdzie zastosowanie wokół domu, jako budulec nawierzchni podjazdów, tarasów, dziedzińców, ścieżek, ale także stopni schodów, co jest dość nietypowe jak na kostkę. To zastosowanie Bellano Antico zawdzięcza małemu formatowi i ciekawej bryle, która pozwala ułożyć z kostki stopnie w ogrodzie czy koło domu. Ponadto ta kostka świetnie nada się do stworzenia urokliwych, romantycznych alejek w ogrodzie lub parku, a także może okalać rabaty kwiatów. W przestrzeni biurowej można wykorzystać tę kostkę jako budulec parkingów czy podjazdów do garażu, a także chodników i placów. Największy jednak wdzięk odkrywa Bellano Antico w aranżacjach na mniejszą skalę, na prywatnych posesjach o niezaprzeczalnej klasycznej czy wręcz lekko staromodnej, romantycznej urodzie. Sprawdzi się te przy starszych nieruchomościach, które zostały poddane renowacji.

Ta kostka występuje w małym formacie: 18,7×12,5 cm lub kwadrat 12,5×12,5 cm, każdy o grubości 6 cm. Oferowana jest w kombiformie, czyli wszystkie formaty sprzedawane razem, w jednym opakowaniu typu big-bag.

Dostępne kolory Bellano Antico doskonale współgrają z antycznym stylem kostki. Oferowany jest wulkaniczny szary, jasny odcień z ciemniejszymi fragmentami, kwarcytowy szary – bardziej jednolity, jasny kolor oraz najciemniejszy i najbardziej wyrazisty grafitowy z delikatnymi przebłyskami jaśniejszego koloru imitującymi efekt starzenia na kostce.

Kostka brukowa Bellano Antico polecana jest do aranżacji z lekko staromodnym czy zabytkowym duchem przy posesjach klasycznych lub staroświeckich o wyjątkowym uroku. Aranżacje z kostką Bellano Antico wydobędą jeszcze więcej majestatu i tajemniczości z takich miejsc, a jednocześnie stanowić będą praktyczny budulec dla nawierzchni użytkowanej przez pojazdy, mieszkańców i gości.

});