Kostka Trylinka 8 cm Antracyt marki Pebek

49,00  zł/ m2

Doskonała dla osób szukających trwałych, prostych rozwiązań, które doskonale sprawdzą się przez wiele lat! Wybierz profesjonalną firmę!

Kostka Trylinka to doskonałe rozwiązanie dla osób, które szukają trwałych, prostych rozwiązań, które sprawdzą się przez wiele lat! Nietypowy kształt plastra miodu nadaje nawierzchni nietypowego charakteru. Choć dedykowana (ze względu na swoją grubość) do inwestycji miejskich, to zyskuje na popularności także wśród prywatnych inwestycji.
Funkcjonalność

Kostka Trylinka to klasyczne i ponadczasowe rozwiązanie, które pięknie komponuje się zarówno w inwestycjach miejskich, jak i prywatnych. Niepowtarzalny, modernistyczny kształt i szeroka gama uszlachetnień sprawi, że nawierzchnia nabierze nietuzinkowego wyglądu.
Wytrzymałość

Wykonana z doskonałej jakości betonu, dzięki czemu jest ona odporna na ścieranie, nacisk i wpływ zmiennych warunków atmosferycznych. Kolory kostki nie tracą na swym intensywności i nie blakną pod wpływem promieni słonecznych.

Kostka Trylinka doskonale sprawdzi się w miejscach o dużym natężeniu ruchu, dzięki swojej wytrzymałości. Konserwacja i czyszczenie kostki jest bardzo łatwe, a jednocześnie może znacząco wydłużyć jej trwałość. Gwarantujemy, że nasze kostki będą w doskonałym stanie przez lata.
Montaż

Nasze kostki brukowe opracowaliśmy w taki sposób, aby ich montaż przebiegał szybko i płynnie. Dzięki temu można znacznie skrócić prace budowlane.
Dane techniczne

Kostka Trylinka ma kształt plastra miodu. O grubości 8 cm, dzięki czemu jest jeszcze bardziej wytrzymała. Dostępna jest w kolorach z serii:
- Color-Mix,
- Classic,
- Śrutowanie.

Świetnie sprawdzi się w miejskich i prywatnych przestrzeniach. Jest niezwykle wytrzymała i spełnia wszystkie branżowe standardy.

});