Płyta Tarasowa Monaro

Porcelanowe płyty Monaro wyróżniają się subtelnie połyskującą powierzchnię i reliefową strukturą, co czyni je eleganckim elementem ozdabiającym przestrzeń na tarasie. Duży format oraz delikatne kolory sprawiają, że to nowoczesne, uniwersalne, ponadczasowe rozwiązanie doskonałe dla wymagających klientów szukających wysokiej jakości produktów stworzonych w zgodzie z ostatnimi trendami w architekturze ogrodowej. Porcelanowe płyty Monaro świetnie będą wyglądać w połączeniu z produktami betonowymi w harmonijnej, kompletnej, bardzo stylowej i modernistycznej aranżacji przestrzeni wokoło domu i posesji.

Dostępne kolory: Gris, Nocturno

Kategoria:

Płyty Monaro to płyty ceramiczne o połyskującej powierzchni, z mikrofazą. Wykazują odporność na przetarcia, a także gwarantowana jest trwałość ich koloru. Łatwo utrzymać je w czystości. Mają właściwości antypoślizgowe, co sprawia, że można je układać nawet w trudnych miejscach, np. blisko basenu. Są odporne na mróz i szkodliwe działanie środków chemicznych, dzięki czemu przez lata mogą cieszyć oko swoją dostojną elegancją. To produkty CE, spełniające wymagania europejskich norm.

Płyty porcelanowe Monaro mogą być stosowane jedynie na tarasach, z racji nośności tylko na ruch pieszy. Doskonale wpasują się w projekt przestrzeni zewnętrznej strefy wypoczynku, z kanapami ogrodowymi, stolikiem, stołem czy krzesłami, nadając tarasowi szlachetnego stylu oraz przytulności, a przy tym pozwolą pozostać w nowoczesnym charakterze, jeśli taki jest właśnie styl posesji i domu.

Płyta ceramiczna Monaro ma 2 cm grubości i duży format 90 x 45 cm. Prostokątne formaty o sporych wymiarach są zgodne z ostatnimi trendami w architekturze ogrodowej oraz sprawiają, że wykorzystanie tych płyt jako budulca nawet sporych powierzchniowo tarasów jest wygodne i gwarantuje szybkie wykończenie prac. Do uzupełnienia fug w tych kamieniach polecany jest piasek fugowy Stones Eco.

Płyty Monaro dostępne są w dwóch, skrajnych odcieniach. Jasnoszary, zimny gris rozświetli przestrzeń i sprawdzi się w stonowanych aranżacjach. Ciemny nocturno ma głęboki, piękny odcień, który doda wyrazistość każdej przestrzeni. Oba kolory sprawdzą się w monochromatycznych, ultranowoczesnych aranżacjach, w których maksymalny efekt estetyczny jest osiągany przy minimalnej formie. Można też wykorzystać obie barwy do stworzenia intrygujących, kontrastowych wzorów i aranżacji. Z płytami w obu odcieniach świetnie współgrać będzie szkło oraz metalowe elementy.

Płyty porcelanowe Monaro wykonane z ceramiki o połyskującej powierzchni dodadzą klasy i wdzięku nowoczesnym przestrzeniom, a do tego wykazują się wysoką praktycznością z racji łatwości czyszczenia i odpowiedniej wytrzymałości.

});