Płytka gresowa 20mm Durmast 120x30x2 cm

130,00  /m2

Gres o grubości 2cm, wiernie odwzorowujący drewno. Produkowany z najwyższą starannością co gwarantuje solidność i trwałość.

Kategoria:

Gres to materiał chętnie wykorzystywany w aranżacji wnętrz oraz przy komponowaniu ogrodów, tarasów, balkonów oraz różnych przestrzeni użyteczności publicznych. Materiał ten charakteryzuje się wieloma właściwościami, cenionymi przez architektów, projektantów wnętrz i budowlańców. Produkty z gresu, takie jak płyty, stopnie czy kostki znajdują szerokie zastosowanie zarówno wewnątrz, jak i wewnątrz budynków. Tego rodzaju budulec jest wyjątkowo twardy, a przez to bardzo wytrzymały i odporny na działanie różnych niekorzystnych czynników zewnętrznych.

SKB Strefa Kamienia posiada w swoim asortymencie wysokiej jakości produkty z gresu. Pośród bogatej oferty produktowej znajduje się płytka gresowa 20mm Durmast 120x30x2 cm. Prezentowany budulec jest wyjątkowo pięknym gresem o niespotykanej, oryginalnej fakturze. Głęboki, niejednolity brązowy kolor urozmaicony jest efektownym usłojeniem, przywodzącym na myśl konar drzewa. Elegancki i stylowy wygląd produktu imitującego deski drewna świetnie się sprawdzi zarówno na nowoczesnym tarasie i balkonie, jak i jako efektowna alejka w ogrodzie czy jako element konstrukcyjny schodów.

Płytka gresowa 20mm Durmast 120x30x2 cm jest dużych rozmiarów, dzięki czemu można ją wygodnie instalować na różnego rodzaju podłożach. Została wyprodukowana z niezwykłą starannością, co sprawia, że prezentuje się elegancko i z klasą. Oprócz dużych walorów wizualnych posiada wysokie zalety użytkowe, ponieważ jest bardzo funkcjonalna. Prezentowany produkt idealnie nadaje się do różnego rodzaju aranżacji na zewnątrz budynków, ponieważ jest niezwykle odporny na niskie i wysokie temperatury oraz działanie substancji chemicznych.

Proponowane rozwiązanie świetnie się sprawdzi w miejscach o dużym natężeniu ruchu, ponieważ cechuje się odpornością na ścieranie, zabrudzenia i uszkodzenia, takie jak pęknięcia czy odpryski. Budulec tego rodzaju jest bardzo wytrzymały, dlatego można go z powodzeniem użytkować przez wiele lat. Ponadto charakteryzuje się oryginalnym designem, dzięki czemu może stanowić niepowtarzalny element architektury ogrodowej. To produkt uniwersalny, który świetnie będzie się komponował zarówno w tradycyjnych aranżacjach, jak i tych bardziej nowoczesnych.