XVI Wystawa Ogrodnicza połączona z Kiermaszem „Wiosna w Ogrodzie”

XVI Wystawa Ogrodnicza połączona z Kiermaszem „Wiosna w Ogrodzie

Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję XVI Wystawy Ogrodniczej połączonej z

Kiermaszem „Wiosna w Ogrodzie”, która odbędzie się w dniach 18-19-20 maja 2018 w  Rënku.

 

Przed nami kolejna XVI edycja Ogólnopolskiej Wystawy Ogrodniczej połączonej z kiermaszem WIOSNA W OGRODZIE w Rënku. 

Zaproszenie do udziału w Wystawie kierujemy do osób, które lubią i chcą otaczać się pięknym światem roślin. Udział w niej biorą najlepsi projektanci terenów zielonych oraz doświadczeni ogrodnicy, producenci i handlowcy z całej Polski. Poprzez organizację Wystaw Ogrodniczych pragniemy zaproponować mieszkańcom Pomorza (i nie tylko) możliwość obejrzenia i dokonania zakupu odpowiednich roślin nie tylko do ogrodów, ale również na tarasy, balkony oraz do pomieszczeń w domach i pracy. Wystawa połączona z kiermaszem przeznaczona jest dla wszystkich miłośników roślin i ogrodnictwa, właścicieli dużych ogrodów, jak również dla amatorów ozdabiania swoich balkonów i okiennych parapetów. Nasi Wystawcy z wielką chęcią udzielają Państwu porad i wskazówek – jak aranżować zieleń w ogrodach, na balkonach oraz jakie rośliny i gdzie posadzić, jakie trendy obowiązują obecnie w ogrodniczej branży.

Wśród Wystawców, poza firmami, u których poza roślinami, drzewami czy krzewami, można zaopatrzyć się w meble ogrodowe, huśtawki, donice do ogrodów, na tarasy i balkony, ziemię,
a także nawozy i środki ochrony roślin.

Każdego roku najnowsze trendy i możliwości aranżacji ogrodowych prezentują profesjonaliści, którzy na co dzień tworzą piękne tereny zielone.

Dodatkową szeroką ofertę produktów przygotowują producenci zdrowej ekologicznej żywności, miodów, win, miodów pitnych, a także wyrobów twórców ludowych.

Coroczny edukacyjny charakter imprezy oraz panująca specyficzna atmosfera sprawiają, że udział w niej biorą całe rodziny z naszego regionu. Imprezie zawsze towarzyszą dodatkowe atrakcje, które przygotowujemy wspólnie z Partnerami Wystawy, zapewniając konkursy z nagrodami, dzięki czemu zarówno dorośli, jak i dzieci nigdy się nie nudzą.

Jak co roku odbywają się również konkursy dla Wystawców w poszczególnych kategoriach: na najciekawszą aranżację stoiska Wystawy, najciekawszy produkt, kwiat rabatowy, czy najpiękniejsze drzewko i krzew oraz tradycyjnie Nagroda Publiczności za najpiękniejsze stoisko Wystawy.

http://www.wiosnawogrodzie.pl/index.php/index.php?option=com_content&view=article&id=2&Itemid=1