Gabeco

 

https://gabeco.pl/

Gabeco- System gabionowy

 

Gabion to produkt, po którym oczekujemy wielu lat bezproblemowego użytkowania. Stalowa konstrukcja kosza stanowi w całości inwestycji tylko niewielką jej część, jednak to właśnie ona ma decydujący wpływ na to, jak długo będziemy się nim cieszyć.

Cechy wszystkich naszych produktów:

– Zabezpieczenie antykorozyjnie przez cynkowanie metodą ogniową, odpowiadające normie PN-EN ISO 1461.

– Elementy montażowe, które ze względów technicznych nie mogą być ocynkowane ogniowo są wykonane ze stali nierdzewnej klasy A2.

– Nasze produkty są poddawane starannej obróbce końcowej po procesie cynkowania, co znacznie ułatwia montaż i poprawia ich estetykę.

– Ilość i sposób rozmieszczenia elementów zabezpieczających nasze gabiony przed deformacją na skutek działania dużych sił rozpierających gwarantuje zachowanie „dobrej formy” na wiele lat.

– Poprzeczne elementy spinające gabion, tzw. „stężenia” posiadają innowacyjną formę zabezpieczenia kosza przed odkształceniem. System gabionowy GABECO zapewnia sztywność elementów łącznych nawet podczas zmian temperaturowych w okresie lato – zima. Należy pamiętać, że w zmiennych warunkach materiał cały czas pracuje.

– Gabiony marki GABECO są skonstruowane z mocnej spawanej (nie zgrzewanej) siatki, co zdecydowanie wydłuża ich trwałość. Siatka gabionowa zbudowana jest z elementu poziomego, którym jest ceownik o wymiarach 20x8x2 mm (tym ceowniku znajdują się otwory średnicy fi 5mm, zaś rozstaw otworów jest co 50mm) oraz elementu pionowego, którym jest pręt stalowy o średnicy fi 4,8mm. Ceowniki rozmieszczone są co 200mm w poziomie; przez nie przeprowadzone są pręty pionowe w rozstawie co 50mm i starannie, naprzemiennie zespawane metodą MIG- MAG w osłonie gazów Arg/CO2.

– Oczko naszych produktów ma wymiar 200mm x 50mm – jest to tzw. wymiar standartowy.

– Nie stosujemy żadnych elementów ocynkowanych elektrolitycznie.

– Produkty są starannie pakowane i zabezpieczane, aby uniknąć uszkodzeń w czasie transportu.

Wyróżnia nas wysoka jakość i precyzja, o którą dbamy na każdym etapie produkcji w naszym zakładzie produkcyjnym w Balicach przy ul. St. Kmity 11.

Właśnie ze wszystkich tych powodów warto zdecydować się na produkty marki GABECO.